ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Klänning 12261019
nr 1226 1019
Klänning
proveniens Kjerstin Dellert, storlek 38. Klänningen har burits av Kjerstin Dellert när hon agerat konferencier på Confidencen. Skänkt till auktionen av Nils-Åke Häggbom genom stadsbrud Ettan Bratt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.500 kr
torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00
17/10 16:33:44
500 kr
600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
17/10 16:34:46
ledande budet*
18 okt
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Läs mer om Stadsbrudskåren